rhodos hotel tipps

Het sfeervolle oude centrum, met talloze kleine straatjes, boetiekjes en restaurants ligt op loopafstand. Oude opgravingen vind je in het zuidwesten van de stad. Geen afbeeldingen van Instagram gevonden. Hier vind je gezellige en goede restaurants en bars met terras of met dakterrassen. Op maandagen in het hoogseizoen van 08.00 tot 15.00 uur. Om je beter van dienst te kunnen zijn maakt griekenland.net gebruik van cookies. Omgerekend is dit 8,4 uur zonneschijn per dag. Ixia Beach is easily accessible by the hotel's private tunnel, while the hotel will provide you will beach towels, sun beds, and umbrellas vanaf. Het hotel is zeer geschikt voor familie’s. Kamer met zwembad zicht, zijn ook kamers recht op het zwembad. Voor een traditionele Griekse maaltijd kun je terecht bij taverne Rustico met een goede prijs/kwaliteitsverhouding. Boven de oude stad ligt de Acropolis met haar tempel van Athena Lindia uit de 4e eeuw voor Christus, de Dorische stoa, de stoa van Lindos en de Agios Ioannis 13e eeuwse kerk. Hotels en appartementen voor actieve vakantiegangers, maar ook voor ontspanning en het thuisgevoel in populaire vakantiebestemmingen als Ixia, Ialyssos, Rhodos-stad, Lindos en Faliraki. Dit hotel maakt deel uit van de indrukwekkende Mitsis keten en heeft leuke faciliteiten te bieden. De vlinders worden aangetrokken door het gouden hars van de torax-bomen, die een naar vanille ruikende gom afscheiden. Reizen naar bestemmingen als Rhodos-stad, Ialyssos, Kalithea en Lindos met vertrek vanaf Nederlandse vliegvelden. Het plein van Joodse martelaars is een centraal punt in de oude stad van Rhodos. Archeologische bezienswaardigheden zijn de akropolis van Lindos, het antieke Kamiros, het klooster en het grote kruis van Filerimos en natuurlijk de oude stad van Rhodos. Paradiso Beach Club is in de zomermaanden dagelijks geopend vanaf 24.00 uur. Je kunt kiezen uit 53 luxe accommodaties in Rhodos en je vindt hier alle moderne gemakken en prachtige slaapkamers. Roi Mat Club en restaurant is een mooie en trendy gelegenheid voor de zonsondergang, een goed diner en een luxe avondje uit. Het is een smal dal waardoor een beek stroomt, overspannen door houten bruggetjes. In de zomermaanden zijn ruimere openingstijden mogelijk tot 20.00 uur. Op het totaal aantal toeristen dat naar Rhodos gaat per vliegtuig is dit voor 2019 3,4%, 2018 3,7% en in 2017 3,4%. Bij de meeste hotels kun je een dienstregeling krijgen bij de receptie. Natuurliefhebbers kunnen in het midden en zuiden van het eiland hun hart ophalen en strandliefhebbers hebben voldoende opties voor een dagje naar het strand. Bekijk hier ons aanbod en zoek uit de 43 vakanties in Rhodos. Het centrum is een aaneenschakeling van bars, souvenirwinkels en discotheken. De luchthaven (Diagoras/Maritsa) heeft een landingsbaan en het vliegveld wordt door de International Air Transport Association (IATA) aangeduid met luchthavencode RHO. Hoe vaak ben jij naar Griekenland geweest? Andere mooie zandstranden aan de oostkust zijn Afandou, Kalithea en het drukkere Ladiko. 5* hotel, We zijn hier verschillende keren geweest, een aangenaam hotel en is gelegen aan de westkant. De kans op een geschikte last minute naar Rhodos, zeker buiten de schoolvakantieperiodes om, is een voordelige mogelijkheid. In december schijnt de zon met 4,3 uur per dag het minst lang en in de zomermaand juli met 13,5 uur per dag het langste. Er werkt nog veel Grieken, wat een andere gevoel geeft. Nachtclubs en discotheken als liquid club, bed club, infinity, frequency en reflections zijn open vanaf een uur of elf tot diep in de nacht. Rhodos is groot en dat betekent dat er meer is dan alleen het historische Rhodos-Stad. Mooie stranden vind je bij Tsambika, St Paul’s Bay (Agios Pavlos), Lindos en Pefki aan de oostkust van het eiland. Online hotels vinden op Rhodos, gr. Voor een Grieks diner kun je aanschuiven bij taverne San Allote of restaurant Knights of the Olde. Boek je nu vakantie direct op Zoover. Wanneer je vanuit Rhodos-stad richting het Westen gaat, kom je achtereenvolgens de bekend badplaatsen Ixia en Trianda tegen. Hotels en appartementen sieren de kustlijn en in het centrum ook beach bars en tavernes. De cookies worden gebruikt om het gedrag van bezoekers te analyseren, zodat uw ervaring en die van anderen verbeterd kan worden. Bezienswaardigheden, tips en overige informatie Rhodos. Rodos is het grootste eiland van de Dodekanesos-archipel en heeft een rijk verleden met veel historische bezienswaardigheden. Aan de zuidwestzijde van Rhodos bij de bergdorpen Emponas, Siana en Apolakkia. In het zuiden van het Griekse eiland vind je bij Lindos en Gennadi prachtige stranden om te relaxen tijdens je vakantie. Het Paleis van de Grootmeesters, de haven, het centrum, het zeeaquarium van Rhodos en de Mandraki-haven met de drie windmolens zijn trekpleisters van deze vakantiebestemming. Samen zijn deze twee herten het symbool van Rhodos. In de periode van juni tot en met augustus krioelt het hier van de vlinders Panaxia Quadri-punctaria. Op Saint Stephen’s Hill (Mount Smith) staan de overblijfselen van een oude acropolis, een klein amphi theater (3e eeuw v. Christus) en de tempel Pythion Apollo. Meer over Kameiros. 31 dec. 2020 - vanaf € 23: Beste hotels in Rhodos op Tripadvisor. Het eiland Rhodos biedt alles voor een ontspannen zonvakantie of een actieve vakantie. Meer over Lindos, Kameiros – ligt op 36 kilometer ten zuidwesten van Rhodos-stad. Een nadeel is dat men binnen moet eten maar het is wel zeer lekker, iets meer Griekse getint(alles is op de houtskoolgrill). Ixia ligt op vijf minuten rijden van Rhodos stad en op een kwartier van de luchthaven van Rhodos. Ixia is 5 minuten rijden vanaf Rhodos-stad. Hier voelen we ons terug in de tijd, met al die oude gebouwen en straatjes met bogen en keitjes. Met meer dan 3000 zonuren per jaar krik je op dit eiland jouw vitamine-D gehalte flink op in badplaatsen als Trianta en Kolymbia. de resten bekijken van een Dorische tempel uit de 3e eeuw voor Christus, een altaar voor Helius, de tempel van Athena Polias uit de 6e eeuw voor Christus en de restanten van een 206 meter lange stoa. Het oude gedeelte van Rhodos stad is na zonsondergang een paradijs om uit te gaan. Een andere grote discotheek ligt in Lindos Amphitheatre Boutique Club en biedt ruimte aan 2.000 feestgangers. RHODOS BAY HOTEL Spa IXIA 5*hotel, We zijn hier verschillende keren geweest, een aangenaam hotel en is gelegen aan de westkant. Toen hij al zijn licht op haar scheen, veranderde ze in een eiland. Vliegvakanties Rhodos, vliegtickets, hotels en appartementen. Alvast veel plezier! Op het strand van Prasonissi, op het zuidelijkste puntje van het eiland, kun je prima kite- en windsurfen. Hotel Mitsis Grand heeft een geweldige ligging : op steenworp afstand van het kiezelstrand en middenin het sprankelende centrum van Rhodos-Stad. Er is de laatste jaren flink geïnvesteerd zodat alles fris en up to date is. De vestigingsmuren kun je dagelijks bezoeken vanaf 14.45 uur met een rondleiding. Ze hebben een roofgarden met uitzicht op de haven en de oude stad. Deze is met gids en kost ongeveer € 10,- per persoon. Het meest uitgebreide nachtleven op Rhodos vindt u in de hoofdstad zelf. De afgelopen jaren is er geïnvesteerd in de Elite suites en de kamers zijn gerenoveerd, bedden zijn super maar de kamers blijven klein, de douche is in het bad. UNESCO heeft het Middeleeuwse gedeelte van Rhodos-stad in 1988 uitgeroepen tot wereldmonument van cultuur-erfenis. Het dorp  heeft ook een supermarkt, beenhouwer apotheker en verschillende restaurants waar je eventueel kan uithalen. Rhodos stad is een plek vol geschiedenis, dat merk je al aan de buitenkant. In het jaar ervoor (2017) was dit aantal met 80.389 nog een stuk lager (12,6%). De Blue Flag Beaches op Rhodos Afantou, Vagies, Ladiko Anthony, Kavourakia, Faliraki, Li Pefkon, Ammoudes, Katsouni, Lothiarika, Tholari, Vlicha, Lardos, Megalos Gyalos, Glystra, Kalythies, Elli, Reni, Kiotari, Kastraki en Traounou. Het bruist hier van het leven, in de nieuwe stad, … Vanuit Rhodos-Stad kun je per bus vrijwel elke plaats op het eiland bereiken. Binnen zijn er 3 slaapkamers en een grote plaats waar zetels en tafel met stoelen staan, ook tv en radio is aanwezig en niet te vergeten goede wifi.De keuken: is uitgerust met een grote ijskast, wasmachine, microgolfoven, koffiemachine +Senseo machine (pads wel meebrengen, ze zijn hier niet meer te krijgen op Rhodos) elektrische fornuis voorzien. Mooie foto's gegarandeerd! Ze hebben er ook een Vlaamse gast relations. Je kunt Lindos van dinsdag tot en met zondag in het hoogseizoen bezoeken van 08.00 tot 20.00 uur. Op vakantie naar Rhodos? Je hebt hier ook de mogelijkheid om buiten te eten. Je kunt o.a. In al deze badplaatsen vind je een keur aan mooie hotels en uiteraard stranden om aan te relaxen. Vanaf de laatste heb je een prachtig uitzicht over de stad. 2018 bezochten 91.940 Nederlandse toeristen Rhodos. Rhodos Reisetipps – Tipp 1: Früh hinfahren, um den Touristenmassen zu entgehen. Zeer schoon. Op Rhodos staan veel naaldbomen en olijfbomen, maar ook voldoende bomen en planten die vooral in het voorjaar zorgen voor veel prachtige gekleurde bloemen. Alles is pracht en praal maar er is zeer weinig te doen buiten. Je kunt de vallei het beste vroeg in de morgen bezoeken voordat de bussen toeristen arriveren. Rhodos heeft veel Blue Flag Beaches. Rhodos. In het zuiden kun je ook relaxen in het Rodini park met o.a. Excursies die je kunt maken tijdens je vakantie zijn bijvoorbeeld naar de ommuurde middeleeuwse oude stad, Lindos, de vlindervallei en de eilanden Halki, Symi, Tilos en Kastellorizo. Maak ook eens een excursie naar de Vlindervallei tijdens je vakantie in Rhodos-stad. Rhodos stad is het hart van het eiland. Neem verder een kijkje in het paleis van de grootmeesters (tips: de binnenplaats, de Medusa-kamer en de hoofdpoort), het archeologisch museum, de moskee van Sueyman en loop door de ridderstraat (herbergen van ridders). Rhodos-stad is één van de mooiste steden van het gehele Middellandse Zee-gebied. In de reisgidsen kom je de namen door elkaar tegen. € 609. Vergelijk prijzen en boek hotels in Rhodos, Griekenland. 5* hotel, Maar 1x geweest, een groot vrij nieuw hotel ligt langs de oostkant van het eiland, een rustige omgeving. In de zomermaanden is het in de hoofdstad gezellig druk met talloze terrasjes, tavernes, winkeltjes en restaurants. Voor een goed glas wijn ga je naar Paffuto Wine Music Bar, in de zomer dagelijks geopend vanaf 22.00 uur, in de oude stad. Langs de hoofdweg, Ialyssos road, vind je de kleurrijke Blue Eyes Cocktail bar met gratis wifi. een kleine dierentuin. Gold award. Reizen, accomodaties, excursies en bezienswaardigheden en alle informatie over het Rhodos-eiland en de badplaatsen. Er is geen reisleiding aanwezig (alleen telefonisch) in: Gennadi: Grand Resort Lardos: Lindos Princess Beach Lindos: Lindos Royal, Mitsis Lindos Memories, Hotel Lindos Blue, Hotel Lindos Mare, Hotel Lindos Village Lathania: Hotel Atrium Prestie Thalasso Spa Resort & Villas Wanneer je s ’avonds romantisch wil doen is er ook nog een Champagnebar aanwezig. Je kunt deze mythe voor waar aannemen, want dit eiland kent 300 dagen per jaar zon!. De badplaats Faliraki heeft een lang en breed zandstrand en trekt in de zomermaanden veel toeristen. Bij de ingang van de historische haven van Rhodos, op twee grote zuilen, staan beelden van een hinde (Elafina) en een hert (Eláfi). Wat je niet mag missen tijdens een verblijf of vakantie op Rhodos. Ze zijn vaak een verlengstuk van het hotel en goed georganiseerd. 11 tips over Hotel Relax. Het strand ligt op een landtong en verbindt Rhodos met een schiereilandje. De top 10 van Rhodos: Rhodos vakantie – Mandraki haven in de stad. Rhodos-stad de Mandraki haven en de molentjes. De vliegtijd vanaf Schiphol bedraagt ongeveer 3 uur en 45 minuten. Lees hotelbeoordelingen en kies voor uw verblijf het hotel met de beste aanbieding. Het personeel is zeer vriendelijk en hulpvaardig. Vakantie Rhodos. Grote kamers met groot terras (zeezicht). De oude stad van Rhodos. Rhodos bevindt zich in het zuidoosten van de Egeïsche zee en is … Leuk is een dagtochtje met de boot naar het naburige eiland Symi. De stranden zijn vrij smal en bedekt met kiezels. En na vele omzwervingen zijn we in 2000 ons hart verloren op Rhodos waar we nu meerdere keren per jaar naar toe gaan, om er later te gaan wonen. Het centrum ligt op een paar honderd meter van de lange kustweg naar Ixia en Rhodos stad. 5*hotel, We zijn hier verschillende keren geweest, een aangenaam hotel en is gelegen aan de westkant. De appartementen en villa’s zijn kleinschalig, met zwembad en airconditioning en niet in de buurt van het massatoerisme op Rhodos. Deze Dorische stad is waarschijnlijk uit 142 voor Christus. Volgens de Griekse mythologie was de god van de zon, Helios, verliefd op de nympf Rhodos. Een dagje uit kun je maken naar The WaterPark. Rhodos (Rodos) is een van de meeste geliefde vakantiebestemmingen van Griekenland.Het is het grootste eiland van de Dodecanese en het op drie na grootste van Griekenland. Van het uitzicht op het strand tot het geweldige buffet, de luxe hotels in Rhodos zijn de beste verblijfplaatsen voor een heerlijke vakantie. Rhodos Reisetipps – Tipp 3: Viele der Stände in Lindos verkaufen die selben Sachen. Rhodos heeft een internationaal vliegveld. Het strand is lang en smal. Goede beschikbaarheid en geweldige prijzen! Margo Veldkamp, 05-10-2013 Rapporteren. Rhodos stad. Paradiso Beach Club heeft ruimte voor 4.500 mensen en in de zomermaanden draaien hier internationale dj’s als Armin van Buuren, Bob Sinclar en David Morales. De badplaats op Rhodos heeft ongeveer 30 winkeltjes, meer dan 10 bars, 1 disco (Mega Disco), ongeveer 25 eetgelegenheden en meerdere mogelijkheden om te pinnen (Rhodos palace en Capsis). Trianda, Kalithea, Faliraki en Kolymbia. Het huisje is nog zeer typische met een binnenplaats waar tafeltje met stoelen om rustig buiten te eten. Alles voor uw vakantie naar Rhodos vindt u in deze online reisgids. Hotelaanbiedingen in Rhodos: Zoek goedkoop aanbiedingen op honderden websites en boek het juiste hotel met behulp van Tripadvisors 185.605 beoordelingen van Rhodos hotels. Deze cookies bevatten geen persoonlijke gegevens en zijn niet schadelijk. In Lindos wordt jaar in jaar uit de hoogste temperatuur van het eiland gemeten. Het aanbod van vakanties naar Rhodos is groot in Nederland en België. tips; bezienswaardigheden; stranden; vakanties; Faliraki is een populaire vakantiebestemming aan de noordoostkant van het Griekse eiland Rhodos. Rhodes has been blessed with many, wonderful, long stretches of beach. Meer over Faliraki, Luxe hotels in Ixia langs de kust op Rhodos, Ixia – is de modieuze vakantiebestemming op Rhodos. Hier vind je luxe en dure hotels, vaak direct aan het strand en de hoofdweg. In de zomermaanden dansen in deze openlucht discotheek ’s nachts soms maximaal 4.500 mensen op club en trance muziek van internationale bekende dj’s. Het best is een kamer met zeezicht boeken, anders zijn het kamers met zicht op de berg. In de periode tot en met half juni zijn er nog weinig vlinders te vinden en zien. De vele barretjes, kleine clubs en restaurants vullen de smalle straatjes en zorgen ervoor dat de oude stad tot in de vroege uurtjes gezellig druk blijft. Rhodos - Vakantie in Griekenland. Vakantie tips Rhodos (Griekenland): álle leuke plaatsen, bezienswaardigheden & stranden. Hoe zijn de luxe vakanties in Rhodos? In Lindos vindt u geen grote clubs, maar wel veel bars en tavernes, die u een prima avond uit kunnen bezorgen. Naar eigen zeggen het grootste openlucht zwemparadijs van Europa. Bekijk hier ook het Paleis van de Grootmeesters, wandel door de Ridderstraat en bezichtig de verschillende ingangen als de Pyli Agia Aikaterinis poort. Het is een drukke en goed georganiseerde badplaats met een lang en breed zandstrand. ... Hotel Rhodos Horizon Resort. Rhodos is een eiland met veel bezienswaardigheden. Vakantie aanbiedingen naar Rhodos … In het uiterste zuiden van Rhodos vind je een strand met in de zomermaanden altijd wind Prasonissi. Rhodos heeft een redelijk uitgebreid busnetwerk, dat door twee maatschappijen verzorgd wordt: KTEL (wit-beige bussen) en RODA (blauw-witte bussen). Wat te doen op Rhodos. De oude stad met zijn Middeleeuwse stadsmuren (al meer dan 2400 jaar bewoond) kun je betreden via de Marinepoort met zijn twee torens (Grand Master’s Palace). Rhodos-stad – een rondje door de nieuwe en oude stad van Rhodos is een andere echte bezienswaardigheid. Ook Faliraki heeft een bruisend uitgaansleven. Het hotel heeft een adult only. Het is een levendige badplaats op Rhodos met meer dan 100 winkeltjes, meer dan 40 bars (1 Nederlandse), 3 discobars, meer dan 50 eetgelegenheden en meerdere mogelijkheden om te pinnen. Roi Mat Club is in de zomermaanden dagelijks geopend vanaf 20.00 uur en gelegen aan de Iraklidon Avenue in Ixia. Indien u verder gaat, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Het eiland is al jaren populair bij toeristen en daarmee ook één van de drukste uit de regio. Tsambika heeft het mooiste strand van het Griekse eiland; geleden aan de oostkust van Rhodos. Het strand is lang en zeer breed en wit of licht geel van kleur. Reserveer een vakantie naar Rhodos en vlieg binnen 3,5 uur naar een van de meest zonzekere vakantiebestemmingen. Top 10 bezienswaardigheden van Rhodos: Rhodos-Stad oude stad De oude binnenstad van Rhodos-Stad is meer dan vierentwintighonderd jaar oud. De badkamer heeft een grote inloopdouche met lavabo en toilet. Kameiros is van dinsdag tot en met zondag te bezoeken van 08.00 tot 20.00 uur. Bijzondere plek en ideaal voor windsurfers. Het beste is een kamer met zeezicht boeken, anders zijn  het kamers met zicht op de berg. Het oude gedeelte van Rhodos stad fraai met veel historische hoogtepunten, smalle winkelstraatjes en gezellige pleintjes met restaurants en terrasjes. Rodos is de meest zonzekere vakantiebestemming van Griekenland met gemiddeld 3.075 zonuren per jaar. Tussen de wandelingen door is het aangenaam om even te gaan zitten in het Rodini Park en te genieten van de nodige schaduw. The hotel is actually very close to the town of Rhodes, so you will find plenty of gay-friendly bars, cafes, and restaurants within a walking distance. De entree varieert van 15 euro voor een kind van 3 tot 12 jaar en 20 euro voor een volwassene. Uitgaan op Rhodos. In Faliraki is ’s nachts ook genoeg te doen. In 2019 kwamen 92.302 Nederlanders naar Rhodos voor een vliegvakantie. Meer over Rhodos stad, Faliraki – is de grootste badplaats van Rhodos en vooral geliefd is bij Engelse toeristen. Rhodos-stad – is de hoofdstad van Rhodos en ook de grootste toeristische trekpleister en badplaats van het eiland. De stad is gebouwd op de uiterste noordpunt van het Griekse eiland met een nieuw en een middeleeuws gedeelte. Rhodos is hiermee in 2019 na Kreta, Athene en Kos de vierde vakantiebestemming voor Nederlanders per vliegtuig naar Griekenland (Bron: Fraport Greece). In de bossen in het binnenland van Rhodos vind je verborgen watervallen en als je geluk hebt kom je tijdens een wandeling het beschermde hert tegen. Entree bedraagt € 12,- voor een volwassene en € 6,- voor een kind. Ooit stond hier een groot beeld van Helios de Griekse zonnegod, ook wel het Kolossus van Rhodos genoemd. De meeste uitgaansmogelijkheden vind je in het oude gedeelte van Rhodos stad en de vakantiebestemmingen Kalithea, Faliraki, Ixia, Ialyssos en Lindos. Paradiso Beach Club in Kalithea aan het strand is de grootste club van het Griekse eiland. De stranden zijn in Faliraki breed, mooi en eindeloos. Restaurant Alexis four seasons is een andere goede optie voor de Griekse en Mediterraanse keuken. Vanuit de haven is het slechts een kleine wandeling naar de prachtige, ommuurde, oude stad van Rhodos. Het Paleis van de Grootmeesters (Palace of the knights) kun je van dinsdag tot en met zondag bezoeken van 08.00 tot 15.00 uur en op maandag van 12.30 tot 19.00 uur. Kies uit ons ruime hotel aanbod met eigen klantbeoordelingen. Het enige nadeel is dat je je toiletpapier in een vuilbak moet doen vanwege de dunne buizen, maar dit word je snel gewoon. Het eten is in buffetvorm en lekker. Bekijk onze Rhodos Facebookpagina voor vragen en tips! Ga je naar Rhodos met kinderen, dan wacht je een vakantie vol strandfun, Griekse cultuur en een fijn zonnetje. Griekenland Rhodos Rhodos Stad. Wilt u de hotste clubs weten, vraag dit dan wanneer u op het eiland bent. De oude stad is een prima plek voor lange (stads) wandeling. Rhodos is een populaire en veelzijdige vakantiebestemming in Griekenland. Angel pure club is een bekende discotheek in het oude gedeelte van Rhodos stad en in de zomer dagelijks geopend vanaf 22.00 uur. De entree voor de archeologische site van Kamiros bedraagt € 6,- per volwassene en € 3,- voor een kind. In het hart van de stad staan de ruïnes van de tempel van Aphrodite (tussen Mandraki en Akandia haven). Meer over de vlindervallei, Lindos – ligt ten zuidoosten van Rhodos stad op een kilometer van het dorp Lindos. Meer over Ixia, Trianda of Ialyssos – De nieuwe benaming voor de vakantiebestemming Ialyssos is Trianda. ... Hotels en appartementen voor actieve vakantiegangers, maar ook voor ontspanning en het thuisgevoel in populaire vakantiebestemmingen als Ixia, Ialyssos, Rhodos-stad, Lindos en Faliraki. Lekker om te proeven tijdens je reis en tevens leuke souvenirs zijn de lokale champagne van Cair, de wijnen in de binnenlanden bij Embonas van Emery en het bier van de Magnus Magister brouwerij bij het dorp Damatria. In het zuidoosten van Falikraki in de Ladiko baai zijn delen van de film The Guns of Navarone opgenomen. Best Luxury Hotels in Rhodes on Tripadvisor: Find traveler reviews, candid photos, and prices for 87 luxury hotels in Rhodes, Greece. Hier vind je direct aan het strand wat duurdere en meer luxe hotels. Rhodos de natuurlijke vlindervallei. Langs de weg naar de acropolis kom je het wassenbeeldenmuseum van Panthenon tegen, welke dagelijks is geopend van april tot en met oktober. Waar alle nieuwere all-in hotels zijn gevestigd. Op Rhodos kun je in verschillende badplaatsen goed uitgaan. Over het algemeen heeft Rhodos meer dan 300 dagen per jaar zon. Laatst bijgewerkt op 26 december 2020. Wat zeker een troef is van dit hotel, dat je op het 10 verdiep, buiten kan eten met een mooi zicht op de baai. Gedurende de geschiedenis veranderde Rhodos-Stad in een vestingstad met grote vestingsmuren die tegenwoordig nog steeds te bewonderen zijn. Eliza was here bied je de mogelijkheid om het eiland te ontdekken in een unieke accommodatie met huurauto. Meer over Rhodos-stad. Vanaf het balkon heb je een prachtig uitzicht op de akropolis van Lindos. Rhodos stad. Onder de acropolis ligt het stadje Lindos met haar sierlijke witte huizen. In 2016 bezochten 66.234 Nederlanders Rodos per chartervlucht. Hotels en appartementen in drukke badplaatsen, maar ook in rustige vakantie-oorden. Rhodos tips. Het waterpark is in de maanden juni, juli en augustus geopend van 09.30 tot 19.00 uur en in mei, september en oktober tot 18.00 uur. Aparthotel D'Andrea Mare. Populaire badplaatsen voor een zonovergoten vakantie op Rhodos zijn o.a. Een hotel in Rhodos boek je het voordeligst inclusief vlucht van TUI fly. De entree voor een volwassene is drie euro per persoon en voor een kind de helft. Wij hadden een kamer in het hoofdgebouw, was best een grote kamer met groot terras. In de maanden juni en oktober van 08.30 tot 14.45 uur. Rhodos-stad is één van de mooiste steden van de Middellandse Zee. Rhodos heeft een lange kustlijn van 240 kilometer en veel mooie (zand)stranden. Culturele en historische hoogtepunten zijn Rhodos stad en het stadje Lindos met de akropolis. Sinds enkele keren huren we een typisch Grieks huisje in Koskinou, wat tussen Ixia en Kalithea op de berg ligt. Een mooi gebied om te gaan wandelen in zowel de zomer- als wintermaanden. In de zomermaanden zijn er ook vluchten van en naar Mykonos en Santorini. Rhodos is één van de grootste eilanden van Griekenland en behoort tot de Dodekanesos. De accommodaties van TUI op Rhodos zijn afgestemd op de vakantiebehoeftes van de verschillende reizigers. Bij het eerste aanblik zul je onder de indruk zijn van de hoge kasteelmuren en kasteeltorens die de stad in de middeleeuwen beschermden. Het strand heeft de naam gekregen van een van de hoofdrolspelers. Met meer dan 3,8 miljoen échte reviews van vakantiegangers net als jij weet je zeker dat je de beste keus maakt! De meeste stranden zijn schoon en het zwemwater is van prima kwaliteit. Het a-la-carte restaurant is zeker aan te raden. Het hotel heeft ook een klantenkaart voor als je meerdere keren komt met extra’s, wat leuk meegenomen is. Tips Tips toevoegen. Met de bus naar Rhodosstad en Lindoz. Vakantie aanbiedingen naar Rhodos worden elke dag ge-update. In de nieuwe stad zijn de twee beelden met herten in de Mandraki haven, het nationale theater, de moskee van Murad Reis, de ruïne van het 15e eeuwse fort Agios Nikolaos (tegenwoordig drie molens met een vuurtoren), Nea Agora (Nieuwe markt) met Moorse koepels, het gouveneurspaleis (Nomarchia) en de kerk Evangelismou uit 1925. LET OP! p.p. Verder kun je per boot van en naar Megisti, Karpathos, Sitia (Kreta) en het eiland Kos. Bekijk beoordelingen en foto's van echte reizigers zoals jij. TUI Omruilgarantie: je zomervakantie kosteloos omboeken - Bij TUI vind je de beste hotels in Rhodos aan de scherpste prijzen! Ist eh schattiger. De grootste discotheek of nachtclub van het eiland ligt aan het strand van het naburige Kalithea. Witte huisjes, nauwe straatjes en helderblauwe wateren. Rhodos vakantie. Je vindt op het eiland veel kindvriendelijke accommodaties, van rustige appartementencomplexen tot gezellige hotels met een eigen aquapark. Er is ook airco voorzien. Vanuit Rhodos kun je doorvliegen naar Athene, Megisti, Karpathos(Kassos), Heraklion (Kreta) en Thessaloniki. The island boasts long beaches developed for tourism, but you can also find many small sandy coves, almost hidden.Whether you are looking for watersports, family friendly beaches, quiet spots … De afgelopen jaren is er geïnvesteerd in de Elite suites en de kamers zijn gerenoveerd, bedden zijn super maar de kamers blijven klein, de douche is … Bij Sunweb kun je ook een pakketreis naar Rhodos boeken inclusief vlucht, transfer en accommodatie. Rhodos is dankzij de vele bomen en struiken een groen eiland. Het is een van de best bewaard gebleven Griekse steden uit de oudheid. Om deze website volledig te laten functioneren wordt er gebruik gemaakt van cookies. Dann lieber von unten bestaunen. Vanaf de jaren 90 gaan we al naar Griekenland. Voor info en beschikbaarheid : rhodoskoskinou@hotmail.com. De vele bossen op Rhodos maken het eiland wel kwetsbaar voor bosbranden. Naaldbossen, schitterende vergezichten vanaf rotspartijen en wijngaarden wisselen elkaar hier af. Meer over Ialyssos, Rhodos - KremastiValsami★★★Klantwaardering 8.4, Rhodos - IxiaAppartementen Sunny Days★★★★Klantwaardering 7.7, Rhodos - IalyssosAppartementen Kassandra★★★Klantwaardering 7.1, Vlindervallei – ligt op 26 kilometer ten zuidwesten van Rhodos-stad ook wel Petaloudes genaamd. Bron: Gelicenseerd door Royal Vakanties. 9.4 Fenomenaal 1684 reviews. De bergen, vooral in het zuidwesten, zijn voor het grootste deel bebost met naaldbomen. Rhodos stad is een mooie imposante stad, helemaal in het noorden van het eiland. Met deze site willen we ook dat andere mensen net als ons er een leuke tijd beleven. Rhodos Reisetipps – Tipp 2: Wer nicht selber hoch zur Burgruine laufen möchte, sollte bitte keinen Esel nehmen.

Hilton Punkte Rechner, Gefüllte Tortilla Rezept, Pizza Express Bremen Sebaldsbrück, Standesamt Aurich Trauzimmer, Polnischer Psychologe Hamburg, Ferienwohnungen Travemünde An Der Ostsee Lübeck, Borkum Haus Nordstrand Wohnung 5,